1. Kontakt

  • Home
  • Kalendář
  • 6th International Carp Conference (VI. mezinárodní konference o kaprovi)

6th International Carp Conference (VI. mezinárodní konference o kaprovi)

https://carpconferencehungary.com/
31. srpna 2023 - 01. září 2023
„Dejme kaprovi správné místo v akvakultuře!“ je mottem letošní 6th International Carp Conference (VI. mezinárodní konference o kaprovi).

Konference se bude konat po čtyřech letech v Maďarsku, v oblasti Szarvas, kde má chov kapra dlouholetou tradici.

Na programu budou diskuze o výzvách a příležitostech chovu kapra. Kromě toho, že kapr je považován za důležitou potravu pro vodní živočichy, budou tématy diskuzí také propojení chovu kapra s rekreačním rybolovem a zarybňováním přírodních vod nebo možnosti uznání chovu kaprů mezinárodními organizacemi, jako jsou FAO a UNESCO. Do programu se aktivně zapojí vedoucí představitelé a klíčoví odborníci FAO, EIFAAC, FEAP a EATIP a kromě evropských účastníků se konference zúčastní také odborníci z Číny a Střední Asie. Příležitosti k diskusím a dialogům poskytnou tematická panelová zasedání, která budou moderovat uznávaní mezinárodní odborníci na akvakulturu.

Kromě programu v konferenčním sále pořadatelé zorganizovali návštěvu živé genové banky HAKI a experimentálních zařízení. Po skončení konference se také můžete zapojit do 47. MA-HAL Fish Festivalu, který je skvělou příležitostí, jak ochutnat maďarské pokrmy z kapra s odpovídajícími víny.

Konferenci pořádá Research Center for Fisheries and Aquaculture (HAKI) ve spolupráci s EIFAAC TSC. Zástupcem EIFAAC TSC na této konferenci bude Dr. Ana Gavrilovic (Chorvatsko) a Dr. Michal Kratochvíl (Česko).

Podrobné informace

Powered by iCagenda

Akce a události

Finanční podpora pojištění PGRLF, a. s.

01.01.2024 16:01 - 31.10.2024 16:10

Jiné

Příjem žádostí pro 18. výzvu OP Rybářství 2021-2027

23.04.2024 09:04 - 31.12.2029 11:12 On-line

Jiné